درباره ما

فروشگاه اینترنتی ایران بنک فضائی برای تجارت عمده آنلاین است که از سال 1380 تحت عنوان فروشگاه حمید فعالیت خود را در زمینه لوازم تحریر،بازی فکری و اسباب بازی آغاز کرده است و تولید کنندگان سراسر ایران را به خریداران عمده محصولات متصل می کند.

هدف ایران بنک ،ایجاد یک ارتباط مستقیم بین فروشنده و خریدار است؛به گونه ای که فروشنده بتواند تمامی کالاها ی موجود در فروشگاه خود را در کمترین زمان ممکن و به نحو احسن به خریدار معرفی کند و خریدار نیز بتواند کالاهای مورد نیاز خود را با دقت و اطلاعات کامل و با صرف کمترین وقت و انرژی و مناسب ترین قیمت تهیه کند.

همچنین بسیاری از فروشگاه ها،مراکز اداری و مدارس برای تامین کالای مصرفی و جوایز دانش آموزی باید ساعت ها وقت بگذارند و بیرون از محل کار خود و بعضا از شهری به شهر دیگر به دنبال تامین کالا باشند؛بنابراین ما سعی کردیم جهت جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه،مناسب ترین کالاها را از تولید و تامین کنندگان دست اول پیدا کرده و با بهترین شرایط در اختیار مشتریان قرار داده ایم.

مدیریت و همکاران ما در فروشگاه اینترنتی ایران بنک هرگز کیفیت را فدای کمیت نخواهند کرد و با شعار راستی،امانت داری و مشتری مداری همواره بر آنند تا جدیدترین و به روز ترین محصولات را برای شما فراهم کنند و حداکثر رضایت مندی را در خاطر مشتریان خود بر آورده سازند.

 

 

 

ویژگی های خرید از فروشگاه اینترنتی ایران بنک

_ضمانت اصالت و سلامت کالا

_وجود اطلاعات فراوان در مورد محصولات

_تضمین مناسب ترین قیمت بازاربا ارائه تخفیف های روزانه و مناسبتی

_انتخاب و خرید کالا بدون محدودیت

_ثبت سفارش بدون استعلام و در لحظه

_قابلیت استرداد کالا تا 7 روز

_دسترسی جهانی به کالا و خدمات

_امکان ارسال به سراسر ایران

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات،پیگیری سفارشات،پاسخ به سوالات،دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات انواع راه های ارتباطی از جمله تلفن،پیام رسان در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه ارتباط با ما قابل دسترس می باشد.