در وب سایت ایران بنک روی گزینه ورود به حساب کاربری کلیک کنید؛شماره موبایل خود را ثبت نمایید؛کد فعال سازی برای شما فعال می شود.پس از وارد نمودن کد تاییدیه ثبت نام انجام می شود . سپس روی گزینه تکمیل حساب کاربری کلیک کرده و اطلاعات خود را تکمیل نمایید .

بله،جهت ثبت سفارش به صورت تلفنی می توانید با شماره های 03132201818 و 03132227315تماس بگیرید.

بله ، قبل از خرید باید از طریق شماره موبایل ثبت نام کنید .

راه های انتخاب کالا :

-از نوار منوی بالا سایت گزینه محصولات ما را انتخاب کرده و محصول مورد نظر را در دسته بندی مربوطه مشاهده و انتخاب کند.

-نام محصول موردنظر را در جستجوگر سایت وارد و جستجو کند سپس انتخاب کند.

-بر اساس فیلتر های قیمت ، رده سنی ، رنگ ، برند محصول و غیره می توان محصول را انتخاب و خریداری نمود.

پرداخت فقط به صورت نقد و اینترنتی یا واریز به حساب انجام پذیر است. جهت دریافت شماره حساب یا شماره کارت با شماره های 03132201818 و 03132227315 تماس حاصل فرمایید.

شماره کارت 16 رقمی _ رمز دوم کارت یا رمز پویا _ CVV2 ( کد 3یا 4 رقمی که روی کارت نوشته شده ) _تاریخ انقضای مندرج بر روی کارت

چنانچه خریدار از خرید خود منصرف شده و قصد مرجوع کالا را داشته باشد می تواند در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد تا هفت روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس فروشگاه برگردانده و وجه آن را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید. برگرداندن وجه پرداختی تنها به حسابی که از آن کالا خریداری شده است امکان پذیر است و ایران بنک از واریز وجه به حساب دیگر معذور است.

مشتریان گرامی میتوانند از طریق فرم درخواست مرجوعی در حساب کاربری ، صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نمایند.

چنانچه خریدار از خرید خود منصرف شده و قصد مرجوع کالا را داشته باشد می تواند در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس فروشگاه برگردانده و وجه آن را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید.

هزینه ارسال محصولات به عهده خریدار می باشد.

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما